Agnieszka Möller

Dekarz/ Cieśla konstrukcyjny bez znajomości niemieckiego

  • Data publikacji:
  • 21-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy-Darmstadt-Hessen
  • Wynagrodzenie:
  • 14-16 Euro/h/brutto
  • Stanowisko:
  • Dekarz

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Dekarz/ Cieśla konstrukcyjny

Region:
okolice Darmstadt /Hessen

Obowiązki:
typowe prace dekarskie

typowe prace ciesielskie
montaż rynien itp.

Oferujemy:
praca od zaraz na czas nieokreślony

stawka początkowa 14-16 €/h brutto (lub do uzgodnienia)

w razie wyjazdów na montaże zakwaterowanie gratis

praca od pon.- sob. (40-50 godz.)

zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

możliwe nadgodziny

koszt zakwaterowania ok. 300€  (30% dodatku mieszkaniowego od pracodawcy)

24 dni urlopu

Wymagania:

znaj. języka niem. nie jest wymagana

min. 2- letnie doświadczenie w pracy jako dekarz bądź cieśla konstrukcyjny

mile widziane prawo jazdy kat.B

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".