Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko pomocnik dekarza lub cieśli. Firma świadczy usługi stolarskie, szeroki zakres usług: różnego rodzaju kratownice, wiaty garażowe, tarasy drewniane, ogrody zimowe, stodoły, schronienia, pergole, okładziny, lukarny, dachówki i płyty betonowe, izolacja.

Dekarz/ Cieśla/ Pomocnik

  • Data publikacji:
  • 15-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Leipheim, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Dekarz

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • 8,5 h dziennie, poniedziałku do czwartku, piątek 7h,
  • bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
  • opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:

  • wykonanie konstrukcji drewnianej (przede wszystkim więźby dachowe do domów mieszkalnych),
  • szalowanie/deskowanie dachów,
  • przykrycie dachów; wstawianie okien dachowych, naprawa dachów, stworzenie szkieletu/stelażu budowlanego, izolacje

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy dekarza/cieśli, w pracach na dachu
  • brak lęku wysokości,
  • sprawność fizyczna,
  • własny samochód na wyjazd (dodatek 100 euro netto)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego  735 933 896