Agencja Pracy Koncepcja

Dekarz - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

 DEKARZA / BLACHARZ BUDOWLANY

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta na terenie Niemiec

Oferujemy:

•Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny. Umowa z niemieckim pracodawcą

•Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro netto miesięcznie przy 160 godzinach pracy plus ewentualne nadgodziny.

•Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę odpłatne

•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

•Brak konta czasu pracy

•Pracodawca wyróżniony w konkursie na najlepszego pracodawcę

Obowiązki:

•Wytwarzanie i montaż obudów kominowych, kalenic i wiatrownic

•Obróbka materiałowa: przycinanie i borowanie (arkuszy blach oraz metali)

•Montaż i wymiana rynien

•Układanie folii oraz papy, zgrzewanie materiałów

•Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska

Wymagania:

•Wykształcenie kierunkowe jako Dekarz, Blacharz budowlany lub pokrewne – WARUNEK KONIECZNY!

•Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 4 lata.

•Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM jest również warunkiem koniecznym. Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej.

•Prawo jazdy, własny samochód mile widziane.

•Predyspozycje do prac wysokościowych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim i polskim.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.