Sempre Sp. z o.o.

Dekarz - praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 09-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Monachium

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Dekarz

Zakres obowiązków:

- prace na zewnątrz budynków mieszkalnych , przemysłowych

- montaż i wymiana pokryć dachowych

- montaż rynien, innych wykończeń

-znajomość różnych rodzajów dachów

- inne typowe prace dekarskie

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Monachium (Bawaria)

- stawka godzinowa: 9,20 Euro Brutto + 4,50 Euro Netto diety za każdą przepracowaną godzinę

- dodatek na bilet miesięczny: 90 Euro

- zapewnione zakwaterowanie  (400 Euro miesięcznie, odciągane z wypłaty)

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- doświadczenie jako dekarz

- motywacja do pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@sempre.eu.com

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

FB: https://web.facebook.com/semprepersonalauspolen

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.