Poszukiwani dekarze i pomocnicy dekarzy do współpracy na terenie Francji

Dekarz/Pomocnik dekarza - Francja

  • Data publikacji:
  • 27-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Dekarz

Poszukujemy dekarzy do długofalowej współpracy na terenie Francji.

Szukamy osób, które posiadają:

  • doświadczenie zawodowe lub praktyki jako dekarz w kryciu różnymi materiałami, np. łupkiem dachowym, dachówką, itp.
  • doświadczenie w kryciu dachów płaskich,
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
  • mile widziane własne auto/prawo jazdy kat.B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • usuwanie starego pokrycia,
  • montaż konstrukcji dachowych i nowego pokrycia, głównie dachy skośne,
  • układanie dachówki, krycie łupkiem dachowym, i innymi pokryciami,
  • obróbki blacharskie pokryć dachów,
  • prace przygotowawcze.

OFERUJEMY:

  • pracę na długi okres czasu,
  • w pełni legalne zatrudnienie,
  • francuską umowę,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie
  • opiekę koordynatora
  • pracę w przyjaznej atmosferze,

Pomocnik dekarza:

Poszukujemy pomocników dekarza z doświadczeniem minimum 0,5 roku w pracy na dachach.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego (będzie to dodatkowym atutem)

Szukamy osób odpowiedzialnych, dokładnych, zmotywowanych.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę, stawka uzależniona od doświadczenia,
  • darmowe zakwaterowanie
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 451 194 534.