UrbanSpa Group S.A.

Dermokonsultantka-Sprzedawca na wyspę UrbanSpa

  • Data publikacji:
  • 20-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Jeśli uwielbiasz kosmetyki, a sprzedaż nie ma dla Ciebie tajemnic. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem z zespołem, który pamięta o tym, że praca to także przyjemność. Dołącz do Urban SPA jako Dermokonsultantka !

Nr ref: M1/WP167

Lokalizacja do wyboru: Galeria M1, Wola Park

Oferujemy:
• Niezbędne narzędzia do pracy
• 16 zł brutto z systemem motywacyjnym
• Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
• Możliwość rozwoju osobistego

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży
• Otwartość i komunikatywność
• Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
• Pasja i zaangażowanie
• Znajomość rynku kosmetycznego – mile widziana

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna porada dermokosmetyczna – sprzedaż aktywna
• Doradztwo w zakresie pielęgnacji
• Realizacja celów sprzedażowych
• Przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacje@urbanspagroup.com

Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy a zarazem zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.