Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - największa siecią Centrów Dietetycznych w Polsce, liderem w dziedzinie dietetyki.

DIETETYK / Specjalista ds. żywienia Olsztyn

  • Data publikacji:
  • 04-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Olsztyn, Polska
  • Stanowisko:
  • Dietetyk

Poszukujemy Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia do Centrum Naturhouse w Olsztynie.

Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki – dołącz do nas!

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

• współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy,

• dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb klienta,

• egzekwowanie przekazywanych zaleceń, wspieranie i motywowanie klienta w trakcie kuracji,

• budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami,

• dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach zewnętrznych i eventach promujących zdrowie,

• aktywne zdobywanie klientów przez kanały komunikacji bezpośredniej i elektronicznej,

• przygotowywanie materiałów merytorycznych na potrzeby centrali.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub technologia żywności i żywienie człowieka),

• komunikatywność i wysoka kultura osobista,

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie,

• zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu,

• mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia),

• bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• miłą atmosferę pracy,

• satysfakcję z wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.