Sun Group
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Dobry spawacz MIG/MAG 135

  • Data publikacji:
  • 17-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dębica
  • Wynagrodzenie:
  • 29-30 zł netto-godzina
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Twój zakres obowiązków

spawanie przy użyciu techniki MAG i MIG (135). Spawanie połuautomatyczne elementów konstrukcji ze stali czarnej o grubości od 10 mm oraz położenie wielowarstwowych spoin. Firma zajmuje się produkcją elementów do pociągów intercity.

Nasze wymagania

- test na potwierdzenie kwalifikacji (wysoki poziom)

- bieżąca kontrola procesów spawania

- doświadczenie zawodowe min. 2 lata

- współpraca z pozostałymi osobami procesu wytwarzania

- znajomość j. polskiego mile widzialna

Wynagrodzenie

- 29-30 zł netto za godzinę

Warunki ogólne

- umowa zlecenie;

- czas pracy 8-12 godzin (dwie zmiany);

- dni robocze od poniedziałku do soboty;

- mieszkanie 200 zł miesięcznie ;

- badania lekarskie, szkolenia oraz odzież roboczą - zapełnia firma.

Dokumenty wymagane

- ważna biometria (min 30 dni)

- wiza pracownicza krótko i długa terminowa lub sezonowa

- zezwolenia na pobyt czasowy

Więcej szczegółów prosimy o kontakt z działem rekrurtacji.

+48 726 999 451