FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Dojazd do Firmy / Umowa o pracę / Zarobki powyżej 5 tysięcy

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 3700zł + 15% premii+ 100% soboty. Wynagrodzenie miesięczne między 5500zł-8000zł /mc
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość pracy od zaraz

-dojazd do miejsca pracy zagwarantowany

Opis stanowiska:
- proste prace produkcyjne w tym noszenie asortymentu, pakowanie, szlifowanie, polerowanie

Wymagania:
- umiejętność pracy w grupie
- chęć do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej - III zmiany
- sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

DOJAZD DO ZAKRZEWA Z 11 PRZYSTANKÓW NA TERENIE POZNANIA- DOJEDZIESZ Z KAŻDEJ DZIELNICY!

**PREFEROWANI PANOWIE*

Zależy Ci na szybkim zatrudnieniu?

Umów się na spotkanie już dzisiaj: 790 790 445
*Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas!
Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. Towarowa 35, piętro 5. Poznań lub poprzez formularz / telefon.
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231