Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Ds.Klienta z językiem flamandzkim

Data publikacji:
22.7.2019
Miejsce Pracy:
Katowice
Wynagrodzenie:
8000 PLN brutto
Branża:
Telekomunikacja
Stanowisko:
Konsultant

Lokalizacja: Katowice Centrum

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne i e-mailowe wsparcie klientów
  • Odnotowywanie w systemie zgłoszeń klientów
  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń
  • Dostarczanie klientom wysokiej jakości standardowych usług
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka flamandzkiego na poziomie B2/C1- w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość komputera i pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie, która stawia na różnorodność pracowników (nie ma dress codu, wspierany jest indywidualizm i hobby pracowników)
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie 8000 brutto
  • Wielokulturowy i wielojęzyczny zespół
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Mulisport, zniżki na wydarzenia kulturalne w mieście, możliwości rozwoju:szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Inicjatywy wolontariackie oraz integrujące zespół: konferencje, spotkania społeczności
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w wygodnym biurze
  • Możliwość podjęcia pracy i rozpoczęcia szkoleń OD ZARAZ

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń