Katarzyna People
Poszukujemy komunikatywnych i otwartych osób do pracy w największej firmie z sektora bankowości z możliwością rozwoju w strukturach firmy.

Doradca ds. Obsługi Klienta

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w kanałach zdalnych – (telefon oraz czat)
  • Pomoc oraz wsparcie klientów w korzystaniu z usług
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • Oferowanie produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • Komunikatywność, empatia i otwartość na potrzeby klientów
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta lub sprzedaży
    • znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy:

  • Umowę o prace w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (w zależności od preferencji)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Szeroki pakiet benefitów takich jak: karta MultiSport, karta zakupowa myBenefit, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku i okularów, bony świąteczne