Evo Energy sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca handlowy ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła)

Doradca handlowy ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła)

  • Data publikacji:
  • 10-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • mazowieckie, warmińsko- mazurskie
  • Stanowisko:
  • Doradca

evoEnergy – „Mamy coś, czego nie mają inni”

Od wielu lat promujemy ideę „Domu bez rachunków”, połączenia instalacji fotowoltaicznych z pompami ciepła. Jako jedni z nielicznych ogromną wagę przywiązujemy do taniego finansowania inwestycji OZE. U nas otrzymasz możliwość ofertowania ratach 0% oraz leasing 101%.
Produkty które montujemy u Naszych klientów są zawsze najwyższej jakości i z najdłuższą ubezpieczoną gwarancją (w standardzie 30 lat na produkt i 30 lat na liniowy spadek mocy).
Posiadamy własny magazyn, co gwarantuje pełną dostępność oferowanych produktów oraz błyskawiczną realizację. Rozwiązania jakie stosujemy są zawsze na najwyższym poziomie technologicznym (mikroinwertery zamiast inwertera centralnego).

Zapraszamy do współpracy zespół evoENERGY.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca handlowy ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła) – umowa B2B

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,
  • realizacja targetów sprzedażowych,
  • doradztwo produktowe,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży,
  • analiza i raportowanie efektów sprzedaży,
  • obsługa CRM.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B/B2C w branży OZE,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • wynagrodzenie prowizyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, iPad. Chcesz pracować z wykorzystaniem swoich narzędzi w zamian za atrakcyjniejsze warunki prowizyjne? Dogadamy się
  • możliwość pracy zdalnej (raz w miesiącu spotkania w biurze w Mławie),
  • innowacyjny system ofertowania na iPAD pozwalający na podpisanie umowy online,
  • zautomatyzowany system ofertowania i wyliczania prowizji,
  • atrakcyjne ceny bazowe,
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.