Fundacja Aktywizacja
Poszukujemy do pracy osoby z niepełnospawnością

Doradca Klienta

  • Data publikacji:
  • 03-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Krapkowice
  • Stanowisko:
  • Doradca

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Głubczyce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·      profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów bankowych oraz ubezpieczeniowych,

·      realizacja ustalonych planów sprzedażowych,

·      aktywne pozyskiwanie klientów w placówce pocztowej oraz poza jej terenem,

·      sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

 WYMAGANIA:

·      Orzeczenie o niepełnosprawności

·      Wykształcenie minimum średnie,

·      Doświadczenie w obsłudze klienta,

·      Obsługa komputera (z pakiet MS Office na poziomie podstawowym)

·      Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji,

·      Komunikatywność

·      Prawo jazy kat. B oraz samochód, który może być używany do celów służbowych.

 OFERUJEMY:

  •     stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
  •     stałą pensję zawsze na czas oraz wynagrodzenie prowizyjne,
  •     trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  •     dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  •     atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  •    możliwość rozwoju zawodowego w obszarze usług ubezpieczeniowych i bankowych.

  •       Wsparcie doradcy zawodowego, psychologa, prawnika
  •      Możliwość nieodpłatnego udziału w szkoleniach
  •      Racjonalne usprawnienia na stanowisku pracy
  •      Dodatki motywacyjne i na dojazdy do 600 zł miesięcznie

Projekt „Aktywuj pracę” realizowany w ramach pilotażowego programu „Praca-Integracja”

jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.