Talent Place

Doradca Klienta w Contact Center

  • Data publikacji:
  • 17-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Doradca

Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz się rozwijać? A może zależy Ci na stabilności zatrudnienia i umowie o pracę? To może być Twoja szansa na zdobycie doświadczenia w branży bankowej.

Obecnie poszukujemy osób do Contact Center banku zlokalizowanego w centrum Wrocławia (posiadających orzeczenie o niepełnosprawności).

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegać na telefonicznym kontakcie z klientami banku. Możesz się spodziewać zadań takich jak:

  • rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klientów
  • prowadzenie sprzedaży produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów
  • realizowanie operacji bankowych
  • budowanie dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

Dołączając do firmy przejdziesz przez 2-tygodniowe płatne szkolenie - poznasz ofertę banku i procedury działania w różnych sytuacjach, z którymi mogą zgłaszać się klienci.

Wymagania

Szukamy osób, które spełniają poniższe kryteria:

  • posiadają orzeczenie o niepełnosprawności
  • mają wykształcenie min. średnie
  • są dyspozycyjne do pracy na cały etat
  • są komunikatywne i pozytywnie nastawione do świata
  • mają dobrą dykcję - to bardzo istotne przy kontakcie telefonicznym z klientami
  • są gotowe pracować zmianowo
  • są otwarte na ciągłą naukę i dostosowują się do zmian

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • biuro przystosowane dla osób niepełnosprawnych
  • płatne 2-tygodniowe szkolenie na początku pracy
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie
  • możliwość wewnętrznych awansów
  • dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych