Tomasz

Doradca Klienta w Cyfrowym Polsacie

  • Data publikacji:
  • 26-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Słupsk, Malbork, Gdańsk

Cyfrowy Polsat S.A., największy operator telewizji satelitarnej w Europie Środkowo-Wschodniej zatrudni osobę na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Opis stanowiska:
Praca w charakterze Doradcy handlowego ( terenowego).
Opierająca się na pozyskiwaniu nowych Klientów, jak również pielęgnowaniu kontaktów z dotychczasowymi Abonentami.
Dbanie o dobry wizerunek firmy to jedno z priorytetowych zadań Pracownika.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w kontaktach z Klientem ( indywidualnym, biznesowym).
Dodatkowym atutem kandydata będzie szeroko pojęta kultura osobista oraz dobra aparycja.
Poszukujemy osób komunikatywnych i mobilnych, nastawionych na konsekwentne dążenie do celu oraz podejmowanie nowych wyzwań zawodowych związanych z ewolucją oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego jako wynagrodzenie za sumienny wkład pracy oraz osiągane wyniki sprzedażowe.
Każdy współpracownik otrzymuje pakiet bezpłatnych szkoleń, prowadzonych przez doświadczonych Handlowców.
Czas pracy jest indywidualnie ustalany przez Sprzedawców.
Wynagrodzenia w formie: podstawa + prowizja uzależnione jest od osiąganych wyników pracy.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych ( nie ma konieczności nadsyłania listu motywacyjnego) wyłącznie drogą elektroniczną.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dział Rekrutacji firmy Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.