PRACTICAL OFFICE
Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca klienta w salonie jubilerskim.

Doradca Klienta w salonie jubilerskim W.Kruk

  • Data publikacji:
  • 29-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Marki
  • Wynagrodzenie:
  • 3010 - 4500 PLN brutto
  • Stanowisko:
  • Doradca

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. W ponad 115 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Miejsce pracy: Marki Centrum Handlowe M 1

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni kontakt z klientem,
  • sprzedaż biżuterii i zegarków,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • dbałość o wysokie standardy,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zorientowania na wyniki i wyznaczone cele jakościowe,
  • profesjonalizmu we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych- entuzjazmu i pozytywnej energii w pracy,
  • odpowiedzialności za wysoki standard firmy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MC Office.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, aczkolwiek brane są pod uwagę osoby bez doświadczenia do przyuczenia.

Oferowane korzyści:

  • praca w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca umożliwiająca rozwój własnych kompetencji,
  • system premiowania,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez portal.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń