dutu
C. T. Service Sp. z o.o. o stabilnej pozycji rynkowej zatrudni doradców techniczno-handlowych. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

Doradca techniczno-handlowy

  • Data publikacji:
  • 01-06-2017
  • mazowieckie, śląskie, małopolskie, dolnośląskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, lubelskie

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i koordynowanie strategii rozwoju grupy produktowej
  • Zarządzanie dystrybucją w regionie
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Rozwijanie korzystnych, długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Systematyczne realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Kluczowe wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Zdolność negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie zadaniowe, wysoka motywacja i determinacja w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie u ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w firmie planującej intensywny rozwój, otwartej na nowatorskie rozwiązania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Duży zakres dyspozycyjności
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z krótką klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)” z dopiskiem w tytule „Doradca techniczno-handlowy”.