P.U.H. VECO
Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

  • Data publikacji:
  • 19-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

P.U.H. VECO jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży HVAC. Podstawowym zakresem działalności jest dystrybucja urządzeń, automatyki, izolacji technicznych, systemów wentylacji

i klimatyzacji, systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów mocowań instalacji. Naszą przewagą jest młody, ambitny i profesjonalnie przygotowany do pracy zespół.

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Kompleksowa obsługa klientów przy współpracy z pracownikami sprzedaży zewnętrznej
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i  handlowych.
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.
  • Realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Zdolności handlowe i negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość firm instalacyjnych i projektowych branżowych HVAC- mile widziana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Stabilną pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w dystrybucji nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na praca@veco.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.U.H. VECO z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.