Manpower

Doradca techniczno-handlowy

  • Data publikacji:
  • 19-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Katowice
Numer ref. PHA/065/AST

Zadania:

• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów (przyrządy laboratoryjne)
• Analiza potrzeb klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
• Rozwój stosunków handlowych z dotychczasowymi klientami
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Sporządzanie ofert, negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów
• Uczestnictwo w targach branżowych
• Odpowiedzialność za teren województwa śląskiego

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: ochrona środowiska, chemia itp.)
• Doświadczenie na w/w stanowisku
• Wiedza z zakresu gospodarki wodno-ściekowej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B
• Nastawienie na realizację celów
• Otwartość, komunikatywność, optymizm

Oferta:

• Praca w dużej, międzynarodowej firmie
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
• Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia, perspektywy awansu
• Praca mobilna (odpowiedzialność za teren woj. śląskiego)

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."