UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta,z branży HVAC, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy w sektorze HVAC/budowlanym (woj. wielkopolskie)

  • Data publikacji:
  • 24-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

UniKadrBiuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Doradca Techniczno-Handlowy w sektorze HVAC/budowlanym
miejsce pracy: Poznań,  nr ref. DTP/05/2021

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych
  • Pozyskiwanie Klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych
  • Aktywne monitorowanie rynku nowych i inwestycji w regionie
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje warunków handlowych
  • Monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży HVAC lub pokrewnej – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office – mile widziane
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref. DTP/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link:

Gwarantujemy poufność.