Justyna Nowak
Fajna praca, super kasa

Doradca Ubezpieczeniowo- Finansowy

  • Data publikacji:
  • 12-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź, Polska
  • Stanowisko:
  • Agent Ubezpieczeniowy

Czy wiesz, że w ubezpieczeniach możesz zarabiać więcej ??

Jeśli masz swój cel, taki jak budowa domu, zakup wymarzonego auta czy super wakacje co roku - czytaj dalej.

Oferta pracy skierowana jest dla ambitnych osób, które cenią swój czas i włożony wysiłek. Szukają rozwiązań, ale też korzystają z wiedzy doświadczonych kolegów. Nie boją się wyzwań i pracy na własny rachunek.

Dlatego proponuję współpracę z Nationale Nederlanden - liderem na rynku ubezpieczeń życiowych.

Wymagania:- nastawienie na cel- umiejętność pracy w Zespole- wykształcenie min. średnie- niekaralność- wyłączność - zakaz konkurencji

Obowiązki:- nauka zawodu - proces szkolenia (3 miesiące)- jeśli nie masz - doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń - aktywne pozyskiwanie Klientów

Oferta:- umowa o współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej- podstawa + system premiowy- szkolenie wstępne- benefity: Medicover, Multisport, polisa grupowa- rozwój w strukturze sprzedaży - możliwy awans na Unit Managera

Jeśli zależy Ci na budowaniu własnego dobrego biznesu na jasnych i przejrzystych zasadach aplikuj wysyłając swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Informuję, że skontaktuję się tylko w wybranymi Kandydatami.