Agencja Pracy Koncepcja
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926 Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

DRUKARZ OFFSETOWY ROLOWY

  • Data publikacji:
  • 17-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Nördlingen
  • Wynagrodzenie:
  • 2100 - 2200 Euro netto/ etat

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia  pod nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DRUKARNIACH W NIEMCZECH NA NASTEPUJĄCYCH STANOWISKACH:

      Miejsce pracy: Niemcy, Nördlingen

  Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2100-2200 Euro netto miesięcznie w zależności od klasy podatkowej kandydata
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Zatrudnienie na pełny etat, nadgodziny płatne dodatkowo
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
     Obowiązki:
  • Obsługa maszyn i urządzeń offsetowych rolowych
  • Samodzielna obsługa maszyn i urządzeń rotacyjnych (druk offsetowy - arkuszowy)
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wytycznymi
  • Monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów
  • Eliminowanie problemów podczas procesu druku
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanych maszyn oraz zgłaszanie usterek
  • Konserwacja maszyn drukarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako drukarz lub pokrewne
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy (własny samochód nie jest wymagany)

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

 drukarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

W języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719, kom. 792 785 242

Email: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu