Evo Energy sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. rozwoju sieci partnerskiej

evoEnergy Mamy coś, czego nie mają inni

Od wielu lat promujemy ideę Domu bez rachunków, połączenia instalacji fotowoltaicznych z pompami ciepła. Jako jedni z nielicznych ogromną wagę przywiązujemy do taniego finansowania inwestycji OZE. U nas otrzymasz możliwość ofertowania ratach 0% oraz leasing 101%. Produkty które montujemy u Naszych klientów są zawsze najwyższej jakości i z najdłuższą ubezpieczoną gwarancją (w standardzie 30 lat na produkt i 30 lat na liniowy spadek mocy). Posiadamy własny magazyn, co gwarantuje pełną dostępność oferowanych produktów oraz błyskawiczną realizację. Rozwiązania jakie stosujemy są zawsze na najwyższym poziomie technologicznym (mikroinwertery zamiast inwertera centralnego). Zapraszamy do współpracy zespół evoENERGY.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej

Twój zakres obowiązków:

  • Zajmiesz się budową i rozwojem struktury sieci sprzedaży partnerskiej
  • Będziesz efektywnie zarządzać podległą strukturą (delegowanie zadań, motywowanie, wyznaczanie celów sprzedażowych)
  • Będziesz aktywnie uczestniczyć w przygotowaniu i realizacji strategii sprzedażowej
  • Będziesz monitorował i realizował ustalone cele sprzedażowe
  • Będziesz odpowiedzialny/na za raportowanie wyników sprzedażowych bezpośrednio przed Zarządem
  • Będziesz zarządzać budżetem sprzedażowym
  • Będziesz odpowiedzialny/na za stały monitoring jakości pracy podległej sieci sprzedaży
  • Będziesz prowadzić szkolenia i mentoring dla przedstawicieli handlowych
  • Będziesz odpowiedzialny/na za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży – min. 5 lat, z czego 2 lata na stanowisku Szefa sieci sprzedaży – poparte sukcesami (mile widziane referencje)
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami prowizyjnymi
  • Masz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Masz doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i realizowaniu strategii sprzedażowych
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Jesteś nastawiony/na na osiąganie sukcesów, a praca w zespole i sprzedaż są Twoją pasją
  • Jesteś gotowy/a do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Posiadanie własnej sieci sprzedaży byłoby dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w systemie MLM
  • Znajomość branży OZE/energetycznej (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w systemie hybrydowym (raz w miesiącu spotkania w biurze w Mławie),
  • Atrakcyjny system premiowy zależny od wielkości sprzedaży i realizacji celów
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową
  • Telefon służbowy, laptop, internet mobilny
  • Wsparcie doświadczonego zespołu marketingowego
  • Swobodę w organizowaniu pracy sieci sprzedaży
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i strategii sprzedażowych
  • Aktywny udział w tworzeniu systemów prowizyjnych