Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Dyspozytor/ka, Niemcy/ok.Stuttgartu, 3000 EUR brutto + premie ! wymagane doświadczenie !, Niemcy/ok.Stuttgartu

Dyspozytor/ka, Niemcy/ok.Stuttgartu, 3000 EUR brutto + premie ! wymagane doświadczenie !

Data publikacji:
10.8.2018
Miejsce Pracy:
Niemcy/ok.Stuttgartu
Wynagrodzenie:
3000 EUR brutto + premie
Branża:
Logistyka

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

DYSPOZYTORA

Miejsce pracy:  Niemcy, ok. Stuttgartu

Obowiązki:

  • planowanie tras oraz przydzielanie samochodów kierowcom (transport chłodniczy oraz chemiczny)
  • komunikacja z kierowcami
  • przyjmowanie zleceń od klientów i ich realizacja

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku dyspozytora lub spedytora
  • wiek max 35 lat
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, 45 h/tydzień: 08:00 do 17:00
  • pracę w dużej firmie transportowej w obszarze transportu chłodniczego i chemicznego
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (Kindergeld),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, podwyżka po okresie próbnym (6 miesięcy), premie roczne : 3000 EUR brutto na początek, 3200 EUR brutto po okresie próbnym + 1000 EUR premii rocznej
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszty od 300€ - pokój do 800€ - mieszkanie)
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule

WW/DYS/2018.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń