CE DRIVER

Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego – Riesa

  • Data publikacji:
  • 06-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Riesa, Sachsen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2250 € brutto + nadgodziny + dodatki
  • Stanowisko:
  • Spedytor

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego – Riesa

System zjazdowy: stała praca bez systemu

Wynagrodzenie: 2250 € brutto + nadgodziny + dodatki

Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców,

  • przyjmowanie i realizacja zamówień,

  • planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy kierowców i podwykonawców,

  • monitorowanie i rozliczanie ruchu transportowego,

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji we współpracy z kierownikiem floty

Warunki zatrudnienia:

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

  • praca w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze z klimatyzacją,

  • przyjazna i rodzinna atmosfera,

  • pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania,

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

  • wynagrodzenie podstawowe 2250 € brutto + wypłacane nadgodziny,

  • dodatki na dzieci, bony świąteczne oraz dodatek wyrównawczy na Boże Narodzenie,

  • po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,

  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość przepisów prawnych obowiązujących w spedycji i transporcie drogowym,

  • znajomość zasad dotyczących rozliczeń rachunkowych w spedycji,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,

  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i liderskie,

  • dobra znajomość języka angielskiego do swobodnej komunikacji,

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy