CE DRIVER

Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego - Riesa

  • Data publikacji:
  • 06-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Riesa, Sachsen, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spedytor

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: stała praca bez systemu
Wynagrodzenie: 2250 € brutto + nadgodziny + dodatki
Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców,
- przyjmowanie i realizacja zamówień,
- planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy kierowców i podwykonawców,
- monitorowanie i rozliczanie ruchu transportowego,
- prawidłowe prowadzenie dokumentacji we współpracy z kierownikiem floty

Warunki zatrudnienia:
- stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
- praca w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze z klimatyzacją,
- przyjazna i rodzinna atmosfera,
- pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie podstawowe 2250 € brutto + wypłacane nadgodziny,
- dodatki na dzieci, bony świąteczne oraz dodatek wyrównawczy na Boże Narodzenie,
- po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B,
- znajomość przepisów prawnych obowiązujących w spedycji i transporcie drogowym,
- znajomość zasad dotyczących rozliczeń rachunkowych w spedycji,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
- umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i liderskie,
- dobra znajomość języka angielskiego do swobodnej komunikacji,
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy