Fallwork

Ekspedient/ka - praca z elastycznym grafikiem

Ekspedient/ka – praca z elastycznym grafikiem

Opis stanowiska pracy:

-profesjonalna obsługa naszych klientów

-prawidłowe rozliczanie i zabezpieczenie środków finansowych

-kontrolowanie towarów w kasach

-zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków finansowych

-rozliczenie kasetki po dniu pracy

Nasze oczekiwania:

-aktualna książeczka sanepidowska (zwracamy koszty wyrobu książeczki ok 80 zł)

-dyspozycyjność do pracy od zaraz

-komunikatywność i otwartość na kontakt z Klientem

-odpowiedzialność za powierzone zadania

W zamian zapewnimy:

-atrakcyjną stawkę godzinową  17,00 zł/h – osoby poniżej 26 r.ż zwolnionych z podatku PIT

-wypłaty w formie TYGODNIOWEJ lub MIESIĘCZNEJ

-elastyczny grafik (możliwość dopasowania dni do pozostałych zajęć)

-szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

-umowę cywilnoprawną z pełnym ZUS-em

-przewidywana dłuższa współpraca

Brzmi ciekawie?

To Twoja szansa na zdobycie nowego doświadczenia! Aplikuj już teraz!

Zadzwoń pod nr 790790544 lub wyślij SMS o treści  PRACA BYDGOSZCZ

Aplikując za pomocą portalu prosimy o załączenie klauzuli RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231.