Agencja Pracy Koncepcja
Dla naszego klienta prestizowego sklepu spożywczego w centrum Wrocławia poszukujemy ekspedientek

ekspedient/sprzedawca w prestiżowym sklepie spozywczym

  • Data publikacji:
  • 25-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej  dla naszego kontrahenta – prestiżowej firmy działającej w branży spożywczej, właściciela sklepu spożywczego z towarami dla wymagających klientów poszukujemy osób na stanowisko

Sprzedawca  –  zatrudnienie bezpośrednie

Miejsce pracy: Wrocław centrum

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na bazie umowy  o pracę w prestiżowej firmie
  • Pracę na pełny etat –praca dwuzmianowa
  • Wynagrodzenie: minimum 1.700 PLN netto (na początek) plus ew. nadgodziny
  • Premia uznaniowa do 15% miesięcznie
  • Dodatek 200 zł za pracę w niedziele ( 2 niedziele w miesiącu)
  • Dodatki świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną ( koszt opłacany w całości przez pracodawcę po roku zatrudnienia)
  • Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”
  Obowiązki:

  • Obsługa klientów sklepu
  • Wykładanie i uzupełnianie  towaru do witryn i na półki
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Inne obowiązki - charakterystyczne dla w/w stanowiska
  • Praca w godzinach: 7:00 - 15:00 i 14:00 -22.00

Wymagania:

  •  Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  •  Doświadczenie zawodowe mile widziane
  •  Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna mile widziane
  •  Dokładność, odpowiedzialność, miła aparycja

Sposób aplikowania:

CV , kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

sprzedawca@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 690204470

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu