Sandra N.

Elektormonter/ Elektryk - praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 20-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Skierniewice
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko elektromonter.

Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem.

Lokalizacja: Skierniewice (woj. Łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń i instalacji sieci
  • przestrzeganie właściwej eksploatacji sieci elektroenergetycznej w zakładzie
  • dbanie o sprawność techniczną powierzonych maszyn i urządzeń technologicznych
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych, usuwanie awarii urządzeń i instalacji elektrycznych
  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych zgodnie z obwiązującymi przepisami

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zasadniczo zawodowe
  • wiedza mechaniczno-techniczna
  • doświadczenie w pracach elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie – 23zł/h-26 zł/h brutto + dodatkowa premia za brak absencji 10 % + dodatkowe premie
  • pracę w systemie zmianowym w trybie ciągłym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • świadczenia ZFŚS (wczasy pod gruszą, kasa zapomogowo-pożyczkowa)

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Zadzwoń! Tel. 501683334