Manpower

Elektromechanik

  • Data publikacji:
  • 22-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Stefanowo

Miejsce pracy: Stefanowo

Numer ref. ELE/063/RCH

Zadania:

• Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich Wydziałach Produkcyjnych
• Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
• Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zapewniających
• Optymalizacja pracy maszyn i wdrażanie usprawnień w celu podniesienia ich wydajności
• Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
• Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn
• Obsługa programu CMMS oraz przetwarzanie przypisanych zgłoszeń poprzez prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
• Ewidencjonowanie pobranych z magazynu technicznego części zamiennych

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektromechanik/ mechanik/ elektryk/ automatyk - mile widziani studenci
• Min. 2 lata doświadczenie w zawodzie jako elektromechanik/ mechanik/ elektryk
• Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
• Uprawnienie SEP do 1kV
• Obsługa sterowników PLC
• Znajomość GMP
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
• Orientacja na realizację celów

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Praca zmianowa
• Praca w Stefanowie/ blisko Wólki Kosowskiej

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej