Elektromechanik

  • Data publikacji:
  • 27-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Oława, Brzeg, Godzikowice, Stanowice, Gać, Marcinkowice
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Dla nowoczesnej firmy o innowacyjnym profilu działalności poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu.

Jesteś absolwentem technikum i poszukujesz pierwszej pracy? Masz zmysł techniczny i lubisz majsterkować? Chciałbyś pracować w utrzymaniu ruchu, ale Twoje doświadczenie jest niewielkie lub nie masz go wcale?

Szukasz pracodawcy, który będzie nie tylko wymagał, ale także będzie inwestował w Twoje umiejętności? Chcesz przekuć swoją wiedzę w praktyczne działanie? Aplikuj

Opis stanowiska:

  • Naprawa, konserwacja i regulacja maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów
  • Kontrola i nadzorowanie części zamiennych
  • Działania prewencyjne w celu zapewnienia ciągłości pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej zgodnej z grafikiem
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miesięczna premia regulaminowa (350 pln)
  • Miesięczna premia za pracę w systemie zmianowym (600 pln)
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna w Enel- Med, dofinansowanie do karty Multisport, wakacje pod gruszą, bonusy na święta
  • Darmowy transport dla pracowników z miejscowości Oława i Brzeg
  • Miejsce pracy: okolice Oławy