CUPPER SP. Z O.O.
Wielomarkowy serwis samochodowy CUPPER Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zatrudni elektromechanika pojazdów samochodowych na pełny etat.

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

  • Data publikacji:
  • 30-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Białystok
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Zakres obowiązków:

- diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

- przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych wyposażenia elektrycznego oraz elektronicznego pojazdów samochodowych

- znajdowanie i usuwanie uszkodzeń w układach elektronicznych

- dbanie o powierzone narzędzia, sprzęt i wyposażenie

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne),

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- chęć pogłębiania swojej wiedzy,

- odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,

- brak nałogów

- mile widziana umiejętność serwisowania transportowych urządzeń chłodniczych.

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie, w zgranym zespole i dobrej atmosferze,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym szafkę narzędziową na własny użytek

- pracę w wymiarze 8 godz. dziennie

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 535 423 300 lub e-mail: biuro@cupper.pl

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.cupper.pl