Manpower

Elektromechanik utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 13-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Starachowice

Numer ref. EUR/036/DZA

Zadania:

• Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym i elektrycznym
• Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznym
• Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji
• Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn poprzez dokonywanie zapisów w książkach maszyn i innych formularzach

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe - mechanika, elektryka
• Uprawnienia SEP G1 - E
• Uprawnienia SEP G2 i G3 - E - mile widziane
• Uprawnienia na eksploatację suwnic lub zwyżek - mile widziane
• Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej
• Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
• Znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych
• Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych
• Gotowość do pracy zmianowej
• Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy
• Pracę w przyjaznym zespole
• Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
• System premiowy
• Bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, owocowe czwartki, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy stałej