Randstad Marta Sitarz
Posiadasz wykształcenie techniczne i szukasz pracy, gdzie pracodawca dba o swoich pracowników? Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie i zależy ci na stabilnym zatrudnieniu. Zapoznaj się z ofertą i aplikuj już dziś!

elektromechanik - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

  • Data publikacji:
  • 17-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach wewnętrznych
  • kursy i szkolenia doskonalące
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • pakiet premii
  • dodatkowe benefity m.in. opiekę medyczna, karty multisport

zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie konserwacji oraz przeglądów maszyn i urządzeń
  • wykonywanie bieżących napraw
  • prowadzenie diagnostyki oraz kontroli pracy maszyny

oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub technicznego (elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana wiedza z zakresu automatyki przemysłowej lub/i sterowania PLC