House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach obecnie dla swojego klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektromechanik ze znajomością języka angielskiego do Belgii K/M

  • Data publikacji:
  • 01-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Wetteren
  • Wynagrodzenie:
  • 15 EUR
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Miejsce pracy: Wetteren i Lichtervelde

Twoje obowiązki:
  • Naprawa i rozwiązywanie problemów z maszynami u klientów (głównie firmy budowlane), naprawy odbywają się głównie u klienta
  • Naprawa następujących maszyn: dźwigi teleskopowe, koparki, podnośniki koszowe, maszyny do obróbki prętów zbrojeniowych etc
Pracodawca oczekuje:
  • Doświadczenia jako technik przy naprawie maszyn budowlanych. Główne marki to: Sany, Schnell Group, Sennebogen. Znajomość innych marek maszyn budowlanych również akceptowana
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Niezależnej, samodzielnej i dobrej organizacji pracy
  • Znajomości narzędzi multimedialnych typu iPad
Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15-18 Euro brutto/h uzależnione od doświadczenia
  • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem Belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
  • Zakwaterowanie płatne w wysokości 72 euro/ tydzień (pokoje jednoosobowe)
  • Samochód służbowy
  • Nawet 125 Euro brutto zwrotu kosztów dojazdu, po przepracowanych czterech tygodniach+ coroczny bonus 8,33% rocznego wynagrodzenia+ bonus wakacyjny 15,38% rocznego wynagrodzenia
  • Zasiłek na każde dziecko

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929   Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de