HR Navigator

ELEKTROMIECHANIK NA DZIALE PRODUKCJI - PRACA NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 18-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • SAKSONIA
  • Wynagrodzenie:
  • 2300-2800 EURO NETTO MIESIĘCZNIE
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Opis stanowiska

  • naprawa i konserwacja zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • uruchamianie maszyn z linii produkcyjnej,
  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnej,
  • wykonywanie dokumentacji z przeprowadzonych napraw.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, m.in. elektronik przemysłowy, mechanik przemysłowy, mechatronik,
  • doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnych,
  • gotowość do wezwań w przypadku awarii,
  • wysoka efektywność wykonywanej pracy,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (B1).

Oferujemy

  • miejsce pracy - Saksonia
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (druk A1, karta EKUZ),
  • bezpłatne wyrobienie niemieckiej książeczki pracy przy żywności,
  • stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
  • zarobki 2300 - 2800 euro netto miesięcznie,
  • praca w systemie trzy - zmianowym,
  • koszty zakwaterowania w całości pokrywa Pracodawca,
  • możliwość docelowego zatrudnienia u niemieckiego Pracodawcy.

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.