team classic
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Monter/ Elektryk.

Elektromonter

  • Data publikacji:
  • 20-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dresden, Berlin, Stuttgart, Erfurt, Magdeburg, Kolonia
  • Wynagrodzenie:
  • 2300-3000 euro brutto/mies.
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Poszukujesz pracy w zawodzie Elektryk/ Elektromonter?

Oferujemy prace na terenie Niemiec, niemiecką umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie!

Zakres obowiązków:

  • elektryfikacja budynków / hal według schematów elektrycznych
  • osadzanie gniazd elektrycznych
  • instalacja oświetlenia
  • montaż instalacji elektrycznej

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,40-14  euro brutto/h + do 60 euro diety dziennej netto
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • cotygodniowe zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

info@team-classic.de

Kontakt telefoniczny pod numerami telefonu:

+49 5242 578 99 53

+49 5242 578 99 55