P.W. JULI-SPEC S.C.
Poszukujemy osoby na stanowisko: elektromonter instalacji elektrycznych

Elektromonter/elektryk

  • Data publikacji:
  • 29-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Opole
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

Firma P.W. "JULI-SPEC" S.C. z siedzibą w Opolu poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Opis stanowiska pracy m.in.:

- montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych pomiary elektrycznych

- układanie tras kablowych

- podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe, wyłączniki)

- pomiary elektryczne.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – elektryczne

- doświadczenie z zakresu instalacji elektrycznych na budowach

- aktualne uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem - umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stawka zasadnicza: 3.500,00 - 3.800,00 zł

- niezbędne narzędzia pracy,

- dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Ireneusz Jura, tel. 601 556 380