Power Jobs

Elektryk

Data publikacji:
18.10.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy
Wynagrodzenie:
2300 Euro
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:
  • montowanie szaf sterowniczych lub wykonywanie oświetlenia wewnątrz budynków, hal, fabryk
  • wykonywanie prac według schematów elektrycznych
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie
Nasza Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2300 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (na wynagrodzenie wpływ ma doświadczenie oraz poziom znajomości języka niemieckiego)
  • Zeitkonto
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

Zgłoszenia prosimy wysyłać na bewerber-erfurt@power-jobs.de

lub telefonicznie +49 162 1308535

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń