HR Quality
Agencja pracy HRQTech SP. z o.o. Sp. K. (KRAZ 71461 6) świadcząca kompleksowe usługi z branży HR

Elektryk Budowlany

Agencja pracy HRQTech SP. z o.o. Sp. K. (KRAZ 71461 6) świadcząca kompleksowe usługi z branży HR - dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko ELEKTRYK BUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie tras kablowych oraz szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych

- poprowadzenie instalacji od zabezpieczenia głównego, poprzez szafy sterujące do gniazd

OFERUJEMY:

-holenderską umowę o pracę

- wynagrodzenie 450-500 euro netto tygodniowo przy 40 godzinach pracy w tygodniu

-pracę w pełnym wymiarze godzin na dłuższy okres czasu

-zapewnione zakwaterowanie – w pełni wyposażone mieszkanie, dostęp do Internetu (115 euro tygodniowo), ubezpieczenie (23 euro tygodniowo) i transport (55 euro tygodniowo)

OCZEKUJEMY:

- znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych

- uprawnień SEP oraz certyfikatu VCA

- minimum podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego