Ostrovski
OSTROVSKI SP. Z O.O. specjalizuje się w pracach związanych z szeroko pojętą elektryką. Od ponad 5 lat działamy na rynku polskim, swoje usługi prowadzimy również w Niemczech i Belgii.

Elektryk budowlany

  • Data publikacji:
  • 13-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 14 Euro/h
  • Stanowisko:
  • Elektryk
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie różnych zadań w obszarze elektryki budowlanej
  • Montaż i podłączanie rozdzielnic w domach i obiektach przemysłowych
  • Okablowanie szaf sterowniczych i rozdzielczych
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych w budynkach mieszkalnych
    (układanie kabli i przewodów, podłączanie włączników i gniazdek, lamp)
  • Montaż tras kablowych, korytek i rurek instalacyjnych,
  • Praca w oparciu o dokumentację,
  • Kucie i bruzdowanie,
  • Obsadzanie puszek i rozdzielnic,
  • Układanie przewodów w peszlach,
  • Podłączanie urządzeń,
  • Instalacje internetowe i antenowe,
  • Podłączanie gniazd antenowych i internetowych.
Wymagamy:
  • Minimum 3 – letniego doświadczenia w branży budowlanej / przemysłowej,
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego w zawodzie Elektryk lub pokrewnym,
  • Uprawnienia SEP G1E,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min A2,
  • Prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok),
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • Zaangażowania i dbałości podczas wykonywania powierzonych zadań, umiejętności, utrzymania porządku w miejscu pracy.
Oferujemy:
  • Stałą pracę, ciągłość zleceń
  • Wynagrodzenie od 14 euro netto na godzinę.
  • Zatrudnienie na umowę dla osób bez działalności
  • Współpraca B2B – własna działalność gospodarcza z A1
  • Współpracujemy również z teamami 2-3 osobowymi (jedna osoba z niemieckim)
  • Miłą atmosferę oraz współpracę z otwartymi, chętnymi do pomocy ludźmi,
  • Opiekę koordynatora w języku polskim, również po godzinach pracy,
  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
  • Przejazdy zagraniczne i dojazdy do pracy,
  • Auto do dyspozycji ekipy w czasie wolnym,
  • Odzież roboczą, niezbędny zestaw narzędzi podręcznych i elektronarzędzi
  • Terminowe wypłaty,
  • Możliwość otrzymania zaliczki już po kilku dniach pracy,
  • Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności przed wyjazdem.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie dużego i różnorodnego oświadczenia w ciekawych projektach.