Piotr
Elektryk Budowlany Niemcy

Poszukujemy wykwalifikowanych elektryków do pracy przy dużych projektach budowlanych w Niemczech.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem. Specjalizujemy się w wykonaniu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W swoim portfolio mamy zrealizowanych około 100 projektów, głównie na terenie Niemiec.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Instalacje elektryczne i energetyczne

- Instalacje i podłączenia szaf sterowniczych

- Montaż kanałów kablowych i koryta kablowego, osłona

- Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

NASZE WYMAGANIA

- doświadczenie w zawodzie Elektryka – Elektromontera

- gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec

- umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych

- uprawnienia elektryczne kat. E

- wysoka estetyka pracy

- chęć podjęcia stałej pracy

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

- działalność gospodarcza

TO OFERUJEMY

- stabilne warunki współpracy i wynagrodzenia

- ciągłość zatrudnienia

- wsparcie w procesie adaptacji zawodowej (opieka koordynatora)

- pracę w międzynarodowym środowisku

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu.

Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo współpracy