Evo Energy sp. z o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy: ELEKTRYKA do montażu instalacji fotowoltaicznych z doświadczeniem.

ELEKTRYK do montażu instalacji fotowoltaicznych z doświadczeniem

  • Data publikacji:
  • 24-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • mazowieckie, warmińsko- mazurskie
  • Stanowisko:
  • Elektryk

evoEnergy – „Mamy coś, czego nie mają inni”

Od wielu lat promujemy ideę „Domu bez rachunków”, połączenia instalacji fotowoltaicznych z pompami ciepła. Jako jedni z nielicznych ogromną wagę przywiązujemy do taniego finansowania inwestycji OZE. U nas otrzymasz możliwość ofertowania ratach 0% oraz leasing 101%. Produkty które montujemy u Naszych klientów są zawsze najwyższej jakości i z najdłuższą ubezpieczoną gwarancją (w standardzie 30 lat na produkt i 30 lat na liniowy spadek mocy). Posiadamy własny magazyn, co gwarantuje pełną dostępność oferowanych produktów oraz błyskawiczną realizację. Rozwiązania jakie stosujemy są zawsze na najwyższym poziomie technologicznym (mikroinwertery zamiast inwertera centralnego).

Zapraszamy do współpracy zespół evoENERGY.

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych wg. rysunków/schematów instalacji,
  • układanie i podłączanie okablowania,
  • podłączanie szaf rozdzielczych/sterowniczych,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych,
  • prace montażowe i serwisowe,
  • uczestniczenie w pracach pomiarowych i uruchomieniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach elektromonterskich,
  • mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • uprawnienia na pomiary elektryczne oraz SEP do 1 kW,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i otwartej na innowacje firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę zlecenie/b2b - praca dodatkowa,
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Zlecenia głównie na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko- mazurskiego.