Manpower
Zatrudnimy od zaraz Elektryków / Elektromonterów do firmy w Środzie Wielkopolskiej

Elektryk / Elektromonter potrzebny od zaraz !

  • Data publikacji:
  • 26-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Środa Wielkopolska

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Numer ref. EL/037/JKA

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania:

  • Budowanie korpusów szaf sterowniczych
  • Montaż okablowania w szafach
  • Podłączanie urządzeń do maszyn
  • Kontrola jakości oraz poprawności wykonanej pracy
  • Wykonywanie pracy zgodnie ze schematem elektrycznym
  • Troska o porządek oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne;
  • Doświadczenie zdobyte w obszarze elektryki przemysłowej
  • Umiejętność podstawowej analizy schematów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi;
  • Własna inicjatywa i chęć rozwoju;
  • Dokładność, staranność, precyzja;
  • Dyspozycyjność i orientacja na cel;
  • Wsparcie procesu produkcji i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV – Eksploatacja;

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Kontakt z nowoczesną technologią;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karty MultiSport).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres joanna.kacprzak@manpower.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.