abacent personalservice GmbH

Elektryk, Elektrycy poszukiwani. Praca w niemczech. Od 13€/h netto + opłacony nocleg

  • Data publikacji:
  • 16-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Augsburg, Dortmund, München, Nürnberg
  • Wynagrodzenie:
  • od 13€/h netto
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Firma abacent personalservice GmbH_NK istnieje od 1999 roku i jest liderem w dziedzinie pośrednictwa pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych z Polski. Oferujemy wysokie stawki, niemiecką umowę, pełne ubezpieczenie, darmowe zakwaterowanie, ciekawe zlecenia oraz gotowość do pomocy od naszych polskich pracowników biurowych. Dołącz do setek zadowolonych pracowników abacentu i zawierz swoją zawodową przyszłość profesjonalistom

Nawet jeśli spełniasz część naszych wymagań wyślij CV, Jesteśmy w stanie dopasować stanowisko pracy do Twoich umiejętności!

Nasza Firma oferuje dla każdego pracownika:

 - Stawkę godzinową od 13 Eur/h netto
 - Nocleg blisko miejsca pracy
 - Niemiecką umowę o prace
 - Pomoc polskojęzycznego pracownika
 - Różnorodną pracę u naszych klientów na terenie całych niemiec (długotrwałe zlecenia)

W zakres obowiązków pracownika mogą wchodzić między innymi:

 Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych,
 Podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych,
 Renowacja instalacji w mieszkaniach,
 Wykonywanie instalacji od podstaw w nowym budownictwie
 Próby i pomiary elektryczne,
 Układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych.
 Budowa/naprawa oświetlenia miejskiego
 Przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie.

Oczekujemy od pracowników:

 - Posiadanie własnego samochodu osobowego
 - prawo jazdy kat. B
 - podstawowe umiejętności komunikacyjne w j.niemieckim

abacent personalservice GmbH | Nikolaistr. 53 | 04109 Leipzig
Amtsgericht Leipzig HRB 15523