JAR-BUD
W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik budowlany

-Elektryk -Hydraulik -Tynkarz -Malarz-Pomocnik

  • Data publikacji:
  • 11-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • ŁÓDZ i okolice
  • Wynagrodzenie:
  • 2000-3000PLN / Miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik budowlany

-Elektryk

-Hydraulik

-Pomocnik

-Tynkarz

-Malarz

Zakres obowiązków:

· Kompleksowe wykonywanie instalacji

· Wykonywanie innych robót ogólnobudowlanych.

Wymagania:

·        Prawo jazdy kat B - mile widziane

·        Zapał i chęci do pracy

·        Dokładność i rzetelność przy wykonywaniu pracy

Nie wymagamy doświadczenia w branży budowlanej! Zapewniamy odpowiednie przyuczenie

Co oferujemy:

·        Prace w trybie ciągłym, również w miesiącach zimowych.

·        Wszystkie wolne weekendy.

·        Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole.

·        Odzież ochronną i niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail lub kontakt telefoniczny 883868170