Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

Elektryk instalacji fotowoltaicznych

  • Data publikacji:
  • 25-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Mannheim, Villingen-Schwenningen, Kiel, Hattersheim am Main
  • Wynagrodzenie:
  • 13200-14000
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Oferujemy:

→      Umowę o pracę na czas nieokreślony w przyszłościowej branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem

→      Przejrzystą ścieżkę kariery z regularnymi możliwościami doskonalenia zawodowego w rozwijającej się firmie

→      Możliwość awansu na stanowisko kierownika zespołu w przypadku dobrych predyspozycji/kwalifikacji

→      Wsparcie finansowe na potrzeby uznania zdobytego wykształcenia (w stopniu mistrza) i ukończonych szkoleń/studiów

→      Stałe prawo do urlopu w wymiarze 30 dni rocznie i korzystanie z konta nadgodzin

→      System jednozmianowy (40 godz. pracy w tygodniu), wolne weekendy i płatne nadgodziny

→      Zwrot kosztów w wysokości 14 lub 28 euro netto za pracę w terenie

→      Bardzo dobrą atmosferę pracy i zmotywowany zespół

→      W przypadku przeprowadzki do Niemiec:

-       Pośrednictwo firmy zajmującej się przeprowadzkami

-       Pomoc w poszukiwaniu mieszkania

-       Pomoc przy zameldowaniu i rejestracji konta bankowego

-       Doradztwo i pomoc w zawarciu niezbędnych polis ubezpieczeniowych

-       Pomoc w poszukiwaniu placówek opieki nad dziećmi

Czekają na Ciebie ciekawe zadania, takie jak:

→      Wykonywanie instalacji elektrycznych elementów solarnych w domach jednorodzinnych

→      Instalacja i uruchamianie systemów baterii słonecznych

→      Adaptacja szaf licznikowych

→      Montaż i okablowanie liczników i falowników

→      Instalacja elektrycznych stacji ładowania (typu wallbox)

→      Uruchamianie wraz z kontrolą działania i bezpieczeństwa instalacji elektronicznych

→      Tworzenie protokołów uruchomienia i protokołów pomiarowych dla zapewnienia kompletnej dokumentacji

→      Wprowadzanie naszych klientów w obsługę instalacji fotowoltaicznej

Nasze wymagania:

→      Doświadczenie w zawodzie i wykształcenie średnie elektryczne lub wyższe techniczne, uprawnienia SEP, mile widziane doświadczenie w instalacji fotowoltaicznych

→      Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie, piśmie, czytaniu i rozumieniu oraz chęć pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu - WYMÓG KONIECZNY

→      Prawo jazdy kat.B.

CV proszę wysyłać na adres: justyna.pietrzak@beegy.com

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń