Persona-Direktservice Sp z o.o.
Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Elektryk Niemcy

  • Data publikacji:
  • 20-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Firma Persona-Direktservice to niemiecka firma z oddziałem we Wrocławiu. Zajmujemy się zatrudnianiem pracowników dla naszych niemieckich partnerów – wiarygodnych, rzetelnych firm ze stabilną pozycją na rynku niemieckim. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

(Miejsce pracy: Niemcy)

Nr ref.: 02/2016/El/zarabiaj

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (mile widziane)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Obowiązki:

- ogólne prace elektryka

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę wraz z wszelkimi świadczeniami obowiązującymi na terenie Niemiec

- długofalową współpracę

- zakwaterowanie w mieszkaniu o bardzo dobrym standardzie

- wysokie zarobki

- wsparcie polskojęzycznego biura

Prosimy o przesłanie swojego cv po polsku i/lub niemiecku na adres: info@persona-direktservice.pl

z nr ref.: 02/2016/El/zarabiaj w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."