RENTA
Praca Niemcy

Elektryk Niemcy Praca

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest innowacyjną i elastyczną firmą w  zarządaniu personelem. Naszą misją jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Dla naszych renomowanych klientów w 01990 Ortrand szukamy elektryków (m/k) od zaraz!

Twoje zadania:
- Instalacja domowa i przemysłowa
- Instalacja i uruchomienie systemów i komponentów
- Instalowanie urzadzen  zasilajacych, systwmow oswietleniowych, napedow, urzadzen przelaczajacych oraz wykonywanie polaczen elektrycznych.
- Wykonuwanie pomiarow elektrotechnizcnych
- Przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych, napraw systemów i komponentów

Oczekujemy:
- Ukończone szkolenie w zawodzie elektryka lub porównywalne
- Wieloletnie doswiadczenie w zawodzie

Oferujemy:
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- Ponadstandardowe wynagrodzenie
- Premia wakacyjna i świąteczna
- Opcje rozwoju i bezposredniego zatrudnienia
- do 30 dni urlopu rocznie

Jesteś zainteresowany pracą w innowacyjnym zespole i zdobyciem nowych perspektyw?

Jezeli jestes zainteresowany nasza oferta pracy wyslic CV na
E-mail: dresden@jobprofile.de