ANT Personalservice
Niemcy

Elektryk, pomocnik elektryka Niemcy

  • Data publikacji:
  • 14-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

ANT Personalservice GmbH to sprawdzona niemiecka agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy.

Zatrudniamy pracowników w zawodach: elektryk/ elektrotechnik/elektroenergetyk,

pomocnik elektryka

Obecnie dla naszych wieloletnich klientów poszukujemy fachowców i pomocników w zawodzie Elektryk i pomocnik

Opis stanowiska:

- Wykonywanie instalacji elektrycznych i odgromowych

- Kucie otworów i wnęk pod puszki i rozdzielnice

- Układanie tras przewodów

- Instalacja oświetlenia

- Utrzymywanie sprawności instalacji elektrycznej i urządzeń elektrycznych

- Instalacja szaf sterowniczych dla fachowca z uprawnieniami

Wymagania:

- Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku

- Ważnego uprawnienia SEP 1Kv

- Mile widziana znajomość j. niemieckiego

- Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Nasza oferta:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony

- pełen pakiet socjalny

- organizację przejazdu i zakwaterowania

- płatny urlop + dodatek swiąteczny

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne),

- możliwość otrzymania Kindergeld 192,- € na dziecko